Rubriky

+420 123 456 789
Kankán

Kankán

již 10 let v této kankánové sestavě...
Vítejte!
Již přes 25 let působíme v baletním sále Kulturního domu Příbram. Přijímáme děti všech věkových kategorií, ale i dospělé, kteří by rádi při krásné hudbě zpevnili své tělo a zlepšili držení těla. Pravidelně vystupujeme během roku na nejrůznějších akcích, jako jsou charitativní koncerty, plesy a zábavy a stále se zdokonalujeme v umění klasického i moderního tance.

Pokud Vás balet láká nebo byste rádi přihlásili své dítě, není nic jednoduššího, než se přijít podívat přímo na hodinu a rovnou si to vyzkoušet. Nezáleží na tom, kolik je Vám let, nebo v jaké jste fyzické kondici, stačí jen začít a nenechat se odradit prvním nezdarem. Balet se nelze naučit během pár lekcí, vyžaduje trpělivost, píli, lásku k tanci, disciplínu a trvá i několik let, než budete sami se sebou spokojeni. Kromě klasického baletu se vyučuje i scénický balet, moderní tanec, okrajově i lidové a orietální tance a flamenco. Součástí lekcí je i nezbytné posilování a protahování svalů, cvičení Pilates.

Děti si v Baletní škole vyzkouší tančit například s rekvizitou, orientovat se v prostoru a i jaké to je tančit se zkušenějšími tanečnicemi.
Každoročně si všichni zatančí na Velké scéně Divadla A. Dvořáka v Příbrami a užijí si své baletní vystoupení krásně učesané a v krásných kostýmech jako odměnu za celoroční píli.
29.5.2016 BALET
vzhledem k blížícímu se vystoupení se konají mimořádné zkoušky všech dětí společně.

Pátek 3.6. 2016 od 15:30
Sobota 11.6. 2016 od 9:00 v KOSTÝMECH
Pátek 17.6.2016 od 15:30

účast na těchto zkouškách i hodinách dle rozvrhu je povinná pro všechny!!!!
od 15h - školáci

od 16h - předškoláci+lonští nováčci a letošní zájemci

prosíme všechny, aby měli připravené časy, kdy jsou po škole/školce schopni k nám dorazit na hodinu, abychom mohli vytvořit rozvrh hodin, který bude co nejvíce vyhovovat Vám všem

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one